PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Wybielanie zębów to zabieg polegający na rozjaśnianiu koloru zębów.

W naszej ofercie dostępne jest wybielanie metodą nakładkową oraz wybielanie metodą PrevDent. Aby móc przystąpić do zabiegu wybielania zębów niezbędna jest konsultacja, na której stomatolog oceni stan zębów (tylko zdrowe zęby mogą wybielone) oraz profesjonalna higienizacja.

Wybielanie systemet PrevDent CrWR to obecnie najnowocześniejsza metoda wybielania zębów i regeneracji szkliwa podczas 1 wizyty w gabinecie stomatologicznym. Zaawansowane połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-Hydroksyapatytu powoduje naprawę powierzchni szkliwa, jego remineralizacje oraz niesamowity efekt wybielający. Jest to metoda bezpieczna dla wszystkich pacjentów , nawet dla osób które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na ten zabieg ze względu na dużą nadwrażliwość.

W naszych klinikach zabieg trwa ok 2h i składa się z kilku etapów: 

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

W naszych klinikach zabieg trwa ok 2h i składa się z kilku etapów:

Etap 1
Czyszczenie przebarwień 

Etap ten, poprzez użycie „Stain Removal”, usuwa głęboko utrwalone przebarwienia na zębach. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

Etap 2
Wybielanie zębów 

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt końcowy: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

Etap 3
Remineralizacja szkliwa 

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-Hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zębów, jednocześnie eliminując ich bolesną pozabiegową nadwarażliwość.

Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać tzw.”białą dietę” przez minimum 24h. Oznacza to że z diety należy wyeliminować wszystkie barwiące pokarmy i napoje(np. kawa, herbata, soki owocowe, owoce i warzywa itp.)

Wybielanie nakładkowe jest zabiegiem, który pacjent wykonuje samodzielnie w domu. W naszym gabinecie otrzymuje on odpowiedni zestaw w skład, którego wchodzą szyny wybielające oraz preparat wybielający. Ponadto pacjent otrzymuje dokładną instrukcję od lekarza jak bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Jest to metoda bardziej czasochłonna niż wybielanie lampą w gabinecie lecz gwarantuje świetne rezultaty utrzymujące się nawet do 3 lat. Metoda ta jest najmniej agresywna dla przyzębia. Charakteryzuje się większym bezpieczeństwem a sam efekt wybielania to nawet 6 odcieni jaśniejsze zęby! 

Zapraszamy do skorzystania z usług kliniki wszystkie osoby marzące o śnieżnobiałym uśmiechu. Dysponujemy systemem wybielającym, który rozjaśnia szkliwo nawet u ludzi cierpiących z powodu nadwrażliwości.

Doświadczony dentysta Kraków

Zabiegi wybielania przeprowadza wykwalifikowany stomatolog posiadający odpowiednie uprawnienia. Po wstępnej diagnostyce mającej na celu sprawdzenie stanu zębów możemy poddać pacjenta procedurze. 

Wykonujemy wybielanie zębów, które nie tylko upiększa, lecz również regeneruje uzębienie. Aktualnie nie ma nowocześniejszej metody umożliwiającej poprawę estetyki uśmiechu podczas jednego spotkania w gabinecie.

Profesjonalne wybielanie zębów

Jeżeli Państwa problem stanowią zęby o zbyt ciemnym bądź nierównomiernym kolorze szkliwa, mamy rozwiązanie. Pacjenci mogą zdecydować się na wybielanie techniką domową (nakładkowe) albo wizytę w placówce. Ci, którzy wybiorą drugą opcję, będą mieć białe zęby już w tym samym dniu. 

Gwarantujemy bezbolesność procedury, a także sympatyczną atmosferę na każdym etapie pobytu w klinice.

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę