PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Centrum Stomatologii Mogilany

Dentysta Mogilany

Jeśli szukają Państwo lekarza, jakim jest stomatolog, Mogilany to miejsce, które może Państwa zainteresować. Znajduje się tu klinika stomatologiczna FULLDENT. Jest to bardzo nowoczesną placówką. 
Oddział Fulldent Mogilany oferuje wyspecjalizowaną kadrę medyczną, której zależy zarówno na zdrowym uzębieniu Pacjenta, jak i na jego komforcie oraz dobrym samopoczuciu. 
Nasze centrum stomatologiczne ma bogatą ofertę usług oraz kompleksową opiekę stomatologiczną i stara się, by zawsze stała ona na najwyższym poziomie i była najwyższej jakości.

Profesjonalna opieka stomatologiczna

FULLDENT oferuje fachową obsługę, miłą i przyjemną atmosferę, a co najważniejsze dopełnia wszelkich starań, aby leczenie dentystyczne Pacjentów przebiegało bezboleśnie i bezstresowo. Zależy nam na komforcie oraz wysokiej jakości wykonywanych usług, dlatego w naszej klinice każdy lekarz to wyspecjalizowany dentysta. 
Mogilany to miejsce, gdzie nas Państwo znajdą.

Szeroki zakres usług stomatologicznych

Nasi lekarze dentyści oraz higienistki stomatologiczne mogą pomóc w następujących aspektach:

  • higienizacja zębów,
  • protetyka (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • stomatologia zachowawcza dzieci oraz dorosłych,
  • o rtodoncja – zakładamy aparaty dentystyczne stałe, jak i ruchome,
  • endodoncja – stosujemy zaawansowane techniki leczenia pod mikroskopem.

Oferujemy m.in. pełną diagnostykę RTG, jak i różnego rodzaju zabiegi estetyczne, takie jak np. wybielanie zębów. Niestraszne są nam różnorodne choroby przyzębia. 
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać Państwa problem szybko oraz bezboleśnie. Wszystkie niejasności rozwiewamy przed zabiegiem, aby pacjent był przygotowany do dalszych etapów. 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług dentystycznych.

Kogo przyjmujemy w oddziale FULLDENT Mogilany?

Zarówno dziećmi, jak i osobami dorosłymi zajmie się nasz wykwalifikowany stomatolog. Mogilany to lokalizacja naszej kliniki. U nas każdy dostanie indywidualnie dobraną pomoc. Jeśli zależy Państwu na empatycznym oraz wyspecjalizowanym specjaliście w zakresie stomatologii, jakim jest dentysta, Mogilany są właściwym miejscem. Tutaj mieści się nasza klinika dentystyczna, która zawsze stara się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Profesjonalne leczenie stomatologiczne

Lekarze dentyści mają najaktualniejszą wiedzę medyczną w zakresie stomatologii, wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności radzenia sobie nawet z najróżniejszymi przypadkami. Tym powinna charakteryzować się profesjonalna stomatologia. Mogilany to miejsce, gdzie nas Państwo odnajdą. 
Nasze gabinety wyposażone są w najnowszy technologicznie sprzęt, jak i w wygodne i komfortowe fotele dentystyczne. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, że nasz zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby leczenie, diagnostyka i profilaktyka stały na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby Państwa problem został rozwiązany profesjonalnie, szybko oraz bezboleśnie. 
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego, jak i telefonicznego. 
Zadbaj o swoją jamę ustną z FULLDENT.

Nasz zespół

Grupa profesjonalistów

CELINA BAJER WRÓBLEWSKA  

WŁAŚCICIEL

Ukończyła studia wyższe w WSTH w Krakowie. Absolwentka Studium Techniki Dentystycznej w Krakowie z ponad 20-to letnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Właściciel Pracowni Protetyki Stomatologicznej Fulldent w Skawinie i jednocześnie naszego Centrum. Stale doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

SYLWIA NOWIK

LEK. STOMATOLOG 

Studia na kierunku Lekarsko-Dentystycznym ukończyłam w 2012 r., a następnie staż podyplomowy na Poliklinice Uniwersyteckiej we Wrocławiu, szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów.
Specjalizuję się w rekonstrukcjach protetycznych, w szczególności u pacjentów ze startymi lub utraconymi zębami. Pasjonuje mnie tworzenie pięknych uśmiechów poprzez odbudowę zębów.
Podczas każdej wizyty priorytetem dla mnie są - precyzja i dokładność leczenia oraz komfort i zadowolenie Pacjenta. Cechuję się pogodnym usposobieniem oraz niezwykłą cierpliwością. 

ANNA SIERANT-HOHENDORFF 

LEK. STOMATOLOG 

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie (2012). W gabinecie zajmuje się głównie medycyną estetyczną i stomatologią zachowawczą. Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach, również międzynarodowych. Od 4 lat z powodzeniem łączy pracę jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Skutecznie niweluje niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy dzięki połączeniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. W pracy stawia na piękny, naturalny wygląd i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

KATERYNA TALYBOVA

LEK. STOMATOLOG 

W 2009 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Ługańsku w Ukrainie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Pracowałam jako lekarz stomatolog w Klinikach w Ługańsku, Kijowie, Pradze. Nostryfikację dyplomu uzyskałam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2020 r., po czym kontynuowałam działalność zawodową w Krakowie. Ciągłe rozwijam swoje umiejętności w różnych dziedzinach stomatologii, przede wszystkim w periodontologii oraz chirurgii estetycznej. Swoją wiedzę czerpię zarówno z fundamentalnych źródeł, jak i z licznych wykładów, szkoleń i warsztatów praktycznych prowadzonych przez specjalistów światowej sławy. Myślę, że sukcesem swojego zawodu są zadowoleni pacjenci z pięknym uśmiechem.

KAROL OŻÓG

LEK. STOMATOLOG

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukonczył Curriculum Ortodontyczne OrtoNaviSuperior, Ortodontic Seminars of California, słuchacz Angle'a Society Ortodontics, aktywny członek ClearAligner Polska - leczenie niewidocznymi nakładkami. W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją oraz kompleksowym leczeniem Pacjenta. Traktuje ortodoncje jako największe hobby i pasję. Największą radość sprawia mu jak widzi kiedy u jego Pacjentów znikają kompleksy i tworzą się piękne, równe i zdrowe uśmiechy niezależnie od wieku. Mówi, że ortodoncja to nie tylko "prostowanie zębów", a dawanie pacjentowi lepszego życia i komfortu na lata (poprawa zgryzu, eliminacja przeciążeń). Empatia, zrozumienie i uśmiech sprawia, że każdy Pacjent czuje się wyjątkowo. Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i dobrych filmów.

BARBARA POZNAŃSKA

MENADŻER PLACÓWEK MEDYCZNYCH

Z wykształcenia biolog, w 2014 roku ukończyła Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Z stomatologią oraz Centrum Stomatologii FULLDENT związana od 2016 r. Swoją pracę rozpoczynała na stanowisku rejestratorki medycznej. Od 2019 roku zajmuje się szeroko rozumianą koordynacją pracy gabinetu. W swojej pracy najbardziej ceni kontakt z ludźmi. Priorytetem w jej pracy jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi pacjenta oraz jakości świadczonych usług. Swoją wiedzę wciąż podnosi uczestnicząc w licznych kursach. Prywatnie szczęśliwa żona i mamy, lubiąca poranne treningi.

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę