PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie protetyczne w placówkach FullDent?

 1. Wyspecjalizowany zespół protetyków z długoletnim doświadczeniem.
 2. Własne labolatorium protetyczne, które pozwala na indywidualne omówienie prac protetycznych z doświadczonym technikiem.
 3. Leczenie z sedacją, bezbolesne leczenie stomatologiczne, pozwalające na ograniczeniu świadomości pacjenta, oraz pozbyciu się lęku.
 4. Doświadczenie z pacjentami zmagającymi się z dentofobią.
 5. Czas realizacji, NASZ doświadczony zespół jest w stanie wykonać całkowitą odbudowę w przeciągu kilku wizyt.
 6. Dogodne godziny przyjęć pacjentów, rano jak i późnym wieczorem
 7. Aplikacja lojalnościowa, ​ kontynuuj leczenie dzięki punktom.
 8. Zaawansowana diagnostyka radiologiczna wykonywana u NAS na miejscu.

Protetyka stomatologiczna zajmuję się odbudową utraconych lub uszkodzonych zębów, mając na celu przywrócenie utraconych zębów, odtworzenie prawidłowego układu zębów oraz uzyskanie naturalnego wyglądu i estetyki. Nowoczesne protezy zębowe pozwalają na uzyskanie niezwykle naturalnych efektów, a przede wszystkim trwałych, niczym nieodbiegających od funkcjonalności naturalnego uzębienia.       

Nasze kliniki posiadają własne laboratorium protetyczne, co znacznie przyśpiesza i ułatwia wykonywanie prac protetycznych dla Naszych Pacjentów. Połączenie Naszych gabinetów stomatologicznych z laboratorium daje najlepsze efekty, jakie można osiągnąć, pracując na miejscu z Pacjentem i lekarzem. Do każdej pracy protetycznej podchodzimy indywidualnie. Nasze laboratorium zapewnia optymalne rozwiązania protetyczne dostosowane zarówno do problemu zdrowotnego uzębienia, jak i indywidualnych potrzeb oraz poczucia estetyki Pacjenta. Dzięki temu każdy Pacjent wychodzi z naszego gabinetu usatysfakcjonowany.              

W ramach leczenia protetycznego oferujemy Państwu:   

 • Onlay, Inlay, Owerlay
 • Korony
 • Mosty
 • Licówki
 • Protezy akrylowe
 • Protezy szkieletowe
 • Protezy elastyczne
 • Protezy natychmiastowe
 • Implanto–protezy
 • Wkłady korzeniowo-koronowe   

Na szczególną uwagę zasługują protezy natychmiastowe w Krakowskim gabinecie. Jest to rozwiązanie czasowe, które pozwala na wykonanie protezy podczas gojenia się usuniętych zębów. Dzięki temu podczas tego procesu Pacjenci mogą cieszyć się pełnym uśmiechem do czasu wstawienia właściwego implantu bądź protezy.

Konsultacja protetyczna         

Każde leczenie protetyczne w Krakowie oraz Skawinie w naszych gabinetach poprzedza konsultacja protetyczna. Ma na celu wykonanie planu leczenia oraz jego omówienie Pacjentowi. Jest to doskonały czas na poznanie szczegółów oraz wad i zalet każdego rozwiązania. Niezależnie, czy wykonujemy leczenie przy pomocy protezy, czy implantu stomatologicznego w Krakowie bądź w naszym gabinecie w Skawinie, lekarze pozostają do dyspozycji Pacjentów podczas całego leczenia.         Przed rozpoczęciem leczenia protetycznego wykonywane są modele diagnostyczne, zdjęcie panoramiczne, w razie konieczności zdjęcie tomograficzne 3D, rejestracja łukiem twarzowym, aby zaplanować jak najlepsze rozwiązania protetyczne dla danego pacjenta.

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę