PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Rentgen stomatologiczny

Badanie radiologiczne w stomatologii wykonywane jest w celu zobrazowania poszczególnych zębów, kości twarzoczaszki, tkanek kostnych żuchwy i szczęki oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Polega ono na skierowaniu promieni rentgenowskich na badane miejsce i zarejestrowaniu powstałego obrazu. Nasza pracownia rentgenowska jest wyposażona w najnowszy pantomograf cyfrowy Kodak SC 9000 3D w celu wykonywania zdjęć najwyższej jakości.

W naszej ofercie możecie Państwo wykonać następujące zdjęcia:

  • CBCT – tomografia stomatologiczna
  • Micro CBCT – tomografia jednego zęba
  • zdjęcie pantomograficzne
  • zdjęcie punktowe
  • zdjęcie cefalometryczne 

Zapraszamy do nas osoby, które poszukują placówki dysponującej sprzętem do diagnostyki. Jeżeli planują Państwo rozpocząć leczenie stomatologiczne, oferujemy wykonanie różnego rodzaju zdjęć, począwszy od RTG uzębienia, a skończywszy na tzw. panoramie zębów.

Rentgen panoramiczny zębów Kraków

Do pracowni Fulldent można zgłosić się m.in. na zdjęcia panoramiczne zębów. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasza placówka. 

Badania diagnostyczne takie jak RTG zęba przeprowadza się u osób cierpiących z powodu stanów zapalnych, a także schorzeń miazgi oraz przyzębia. Aparatura umożliwia zobrazowanie stanu zębów, w tym liczbę kanałów korzeniowych, ich długość, rozmieszczenie etc. Rentgen panoramiczny zębów stanowi element podstawowej diagnostyki uzębienia.

Rentgen stomatologiczny Skawina

Oferta ośrodka obejmuje też rentgen cefalometryczny. To diagnostyka przydatna szczególnie w ortodoncji, gdyż pozwala na uzyskanie informacji o wadach zgryzu.

Jeżeli potrzebują Państwo zdjęcia takiego jak rentgen cefalometryczny Kraków oraz Skawina to miejscowości, w których świadczymy tego rodzaju usługi.

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę