PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Stomatolog dziecięcy Kraków, Skawina

Stomatologia dziecięca to dział stomatologii zachowawczej zajmujący się leczeniem Pacjentów w wieku rozwojowym. Higiena i profilaktyka w tym okresie (rozwój zębów mlecznych) jest niezwykle istotny i w dużym stopniu wpływa na prawidłowy rozwój zębów stałych. W naszej placówce przykładamy dużą wagę do zminimalizowania stresu Małych Pacjentów w trakcie pierwszej wizyty tzw. adaptacyjnej, co w dużym stopniu rzutuje na dalsze nastawienie Małego Pacjenta do kolejnych wizyt. Aby zachęcić Malucha do współpracy stosujemy kolorowe wypełnienia zębów mlecznych a każda wizyta nagradzana jest drobnymi upominkami lub dyplomami dla Odważnego Pacjenta.

W zakresie leczenia dzieci proponujemy zabiegi: bezstresowe leczenie próchnicy, lakowanie zębów mlecznych i stałych, lakierowanie. Dla zwiększenia komfortu podczas wizyty naszych Najmłodszych Pacjentów, stosujemy żele minimalizujące ból przy wykonaniu komputerowego znieczulenia Sleeper One– system bezbolesnego podawania znieczuleń. A wszystko to w przyjaznej, miłej atmosferze i w towarzystwie rodzica by dziecko czuło się bezpiecznie.

Oferujemy bezstresowe, a przede wszystkim w pełni bezbolesne leczenie dzieci oraz młodzieży. Mali pacjenci otrzymują kompleksową pomoc, a zabiegi stomatologiczne są przeprowadzane w życzliwej atmosferze.

Stomatologia dziecięca Kraków i okolice

Jeżeli poszukują Państwo specjalisty takiego jak stomatolog dziecięcy Kraków to miasto, w którym przyjmujemy najmłodszych. Mamy odpowiedni sprzęt, a wnętrze gabinetu urządziliśmy tak, aby zachęcało do odwiedzin. 

Nasz personel wyróżnia się bardzo dobrym podejściem do maluchów. Wiemy, że dentysta dla dzieci powinien być nie tylko profesjonalny, ale i empatyczny. Dzięki temu brzdące ciepło wspominają każdą wizytę w gabinecie. Chętnie przychodzą do nas na kolejne przeglądy.

Dentysta dziecięcy Skawina oraz Sidzina

Zapraszamy rodziców do rezerwacji wizyty. W klinice Fulldent pracuje doświadczony zespół składający się ze specjalistów różnych dziedzin stomatologii. Na pacjentów czeka m.in. dentysta dziecięcy Kraków oraz sąsiadująca z nim Skawina to miejscowości, w których znajdują się nasze placówki.

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę