Centrum Stomatologii

SKAWINA

O nas

Nasze kliniki FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne centra stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych Pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszego personelu na licznych kursach medycznych oraz wprowadzamy innowacyjne metody leczenia.

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii:

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje.

Serdecznie zapraszamy!

Celina i Zbigniew Wróblewscy

Nasz Personel

CELINA BAJER WRÓBLEWSKA

KIEROWNIK CENTRUM STOMATOLOGII

Ukończyła studia wyższe w WSTH w Krakowie. Absolwentka Studium Techniki Dentystycznej w Krakowie z ponad 15-to letnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Właściciel Pracowni Protetyki Stomatologicznej Fulldent w Skawinie i jednocześnie naszego Centrum. Stale doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

LEK. STOM
SYLWIA NOWIK

Specjalizuje się w zakresie stomatologii estetycznej,zachowawczej,protetyki.W 2012 roku ukończyła Studia Stomatologiczne i od tego czasu stale poszerza swoje umiejętności, wiedzę oraz pasję stomatologiczną uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające uzyskane umiejętności. Priorytetem są dla niej komfort i zadowolenie Pacjenta oraz precyzja i dokładność leczenia.

LEK. STOM
MONIKA MATEJCZYK

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jej pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdała uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim i jednocześnie 5-te miejsce w kraju. W 2018 roku uzyskała tytuł Specjalisty Ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik wielu sympozjów i konferencji naukowych organizowanych przez PTO. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Swoimi osiągnięciami i wiedzą dzieli się z innymi przygotowując wystąpienia na zebraniach naukowych. Autorka artykułów publikowanych w specjalistycznych magazynach. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, ma doskonały kontakt z dziećmi.

LEK. STOM
NADIA ATTAY

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.Wieloletnia praca w zakresie stomatologii zachowawczej endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie kliniczne zdobyła zarówno w Polsce jak i za granicą (Szwecja). Pozytywne efekty leczenia skłoniły mnie do specjalizowania się w endodoncji mikroskopowej. Do problemów pacjenta staram się podchodzić w sposób interdyscyplinarny dlatego zdobywam również wiedzę z zakresu implantoprotetyki, stomatologii dziecięcej i ortodoncji.

LEK. STOM
PIOTR KORYCZAN

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Absolwent kierunku Lekarsko – Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W Fulldent zajmuje się leczeniem z zakresu implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy oraz szkolenia specjalizacyjnego na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii oraz ITI- International Team for Implantology.

LEK. STOM
IZABELA BEZA

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSW w Krakowie. Zainteresowania zawodowe kieruje głównie w stronę stomatologii estetycznej oraz endodoncji. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kursach. Priorytetem w codziennej pracy jest zadowolenie pacjenta oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

LEK. STOM
AGNIESZKA ZALEWSKA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w 2006 r. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Priorytetem dla Pani Doktor jest serdeczna postawa wobec Pacjenta oraz praca zgodnie z najnowszymi standardami. Dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

LEK. STOM
KLAUDIA KORYCZAN

Klaudia Koryczan Specjalista periodontologii. Ukończyła w 2008 roku kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.Szkolenie specjalizacyjne z periodontologii odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie, które zakończyła w 2014 roku najlepiej zdanym w Polsce Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.Członek polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Zajmuje się mikrochirurgicznym leczeniem chorób przyzębia, błon śluzowych jamy ustnej, poprawą estetyki śluzówkowo-dziąsłowej.

Higienistka
PAULINA CYGAN

Absolwentka Medycznego Studium o specjalności Asystentka Stomatologiczna oraz Higienistka Stomatologiczna. Koordynator pracy Gabinetu w Skawinie. Od 2011 roku stale wzbogaca swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych kursach. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na obsługę pacjenta na najwyższym poziomie. Interesuje się promocją zdrowia i profilaktyką jamy ustnej czyli to co w zawodzie Higienistki Stomatologicznej jest najważniejsze. Motywacją do dalszego rozwoju jest obserwowanie znakomitych efektów leczenia oraz uśmiech widziany na twarzach zadowolonych pacjentów.

Rejestratorka medyczna
KLAUDIA SAWICKA

Do jej zadań należy rejestracja oraz profesjonalna obsługa pacjentów. Równie ważne jest dla niej czuwanie nad serdeczną atmosferą w gabinecie. Najmłodszych pacjentów zawsze obdarowuję małymi nagrodami. Na co dzień uśmiechnięta i pomocna, stara się odpowiedzieć na każde nurtujące pacjenta pytanie.

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT I MATERIAŁY:

Pracujemy tylko z sprawdzonymi firmami