PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Centrum stomatologii Skawina

Centrum Stomatologiczne FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne kliniki stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie. Pracuje na to doświadczony zespół dentystów w Skawinie.

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty.

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów w Skawinie i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje.

Wykwalifikowany, świadomy potrzeb pacjentów dentysta w Skawinie.

W gabinecie FULLDENT oferujemy usługi w jednej z kluczowych dziedzin w stomatologii, czyli chirurgii stomatologicznej. Nasz chirurg stomatolog w Skawinie swoimi działaniami wspiera inne wspomniane wyżej dziedziny w tym endodoncję, protetykę stomatologiczną, periodontologię czy ortodoncję. Dzięki obecności takiego specjalisty w zespole jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele zabiegów niemal od razu, bez konieczności kierowania pacjenta do innych lekarzy.

Każdy dentysta w Skawinie zapewnia pacjentowi zabiegi w znieczuleniu, co wyklucza dyskomfort często towarzyszący wizytom na fotelu stomatologicznym. Zawsze dbamy również o to, aby każda odwiedzająca nas osoba miała pełną wiedzę na temat planowanego leczenia. W razie potrzeby objaśniamy wszelkie kwestie dotyczące naszego postępowania. Uważamy, że edukacja pacjentów na temat troski o zęby i higienę jamy ustnej ma kluczowe znaczenie. Każdy stomatolog w Skawinie ma tego świadomość.

Nasz zespół

Grupa profesjonalistów

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę