PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Centrum stomatologii Kraków-Sidzina

1. Szukają Państwo placówki, w której przyjmuje godny polecenia stomatolog? Kraków lub Skawina to doskonały wybór! Dlaczego? Nasze kliniki FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne centra stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie. 

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych Pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty. 

Jaką ofertę zapewnia Pacjentom nasza klinika stomatologiczna Kraków lub Skawina? Zapewniamy dostęp do pełnego kompletu badań i zabiegów, aby każdy Pacjent miał zagwarantowane poszczególne etapy leczenia i diagnostyki w jednym miejscu, bez konieczności umawiania wizyt w różnych placówkach. W naszych placówkach przyjmują specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, w tym na przykład ortodonta czy chirurg stomatolog (Kraków i Skawina dysponują pełną kadrą medyczną). 

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii: 

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje. Jeśli szukają Państwo doświadczonego, empatycznego specjalisty stomatologii, jakim powinien być każdy dobry dentysta, Kraków i Skawina dysponują centrami stomatologicznymi z najwyższym poziomem usług. Przyjmujemy dzieci i dorosłych, za każdym razem tworząc przyjazną atmosferę w gabinecie – bez stresu oraz bólu. Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyt w wybranej placówce.   

2. Kontrola, pilny zabieg chirurgiczny, pierwsza wizyta u dentysty z dzieckiem – bez względu na to, jaki jest cel Państwa wizyty w placówce stomatologicznej, z pewnością wiąże się ona z pewnym stresem. Tak jednak nie musi być. O przyjemną, komfortową atmosferę w trakcie wizyty u specjalisty zadba przyjmujący w naszych centrach Fulldent doświadczony dentysta. Kraków i Skawina dysponują szeroką kadrą, która nie tylko potrafi zadbać o piękny uśmiech Pacjentów, ale i ich dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap wizyty przebiegał w miłych warunkach, a mit kojarzonego z bólem dentysty u nas po prostu nie istnieje. Profesjonalny, leczący bezboleśnie stomatolog w Krakowie czy w Skawinie to wizytówka Fulldent. 

Z doświadczenia wiemy, że jednym z budzących największe objawy Pacjentów jest chirurg stomatolog. Kraków to miasto, w którym swoje usługi świadczy wielu specjalistów tej dziedziny stomatologii, jednak warto skorzystać z pomocy najlepszych z nich – a takich znajdą Państwo właśnie w Fulldent. 

Wygodne fotele dentystyczne, najnowszy i niezawodny sprzęt  oraz przede wszystkim wiedza i umiejętności naszych dentystów sprawiają, że możemy zagwarantować Państwu diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie na najwyższym poziomie.

Nasz zespół

Grupa profesjonalistów

DOROTA SKRZYŃSKA-POLLAK

LEK. STOMATOLOG

Specjalista stomatologii dziecięcej. W 2007 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2014 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu stomatologii dziecięcej. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Jest autorką kilku prac i wystąpień naukowych oraz członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Stale rozwija i doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz urazów zębów. Opieką stomatologiczną obejmuje całe rodziny – przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych

Justyna Lizak

LEK. STOMATOLOG 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją z elementami protetyki. W swojej pracy stawia na dokładność. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Ze względu na znajomość języków angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego chętnie przyjmuje też pacjentów zagranicznych.

BARTOSZ LIZAK

LEK. STOMATOLOG 

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku lekarsko-dentystycznego. W zawodzie pracuję od 2013r. W gabinecie zajmuję się pierwotnym oraz wtórnym mikroskopowym leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów oraz endoprotetyką. Po zakończeniu studiów ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego zębów na terenie kraju. Byłem również uczestkiem wielu wykładów i tkz "endomeetinów " z zakresu nowoczesnej endodoncji. W pracy staram się być perfekcjonistą oraz na bieżacą sledzić wszystkie nowości sprzętowe oraz materiałowe dostępne na rynku. Prywatnie jestem szczęsliwym mężem, ojciecem i posiadaczem psa rasy JackRusselTerier. Intereuję się kinem oraz muzyką rockową ktorej słucham regularnie od prawie 20 lat. Moją pasja są dalekie podróże, a w wolnych chwilach uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną oraz na korcie tenisowym.

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę