PolishEnglishUkrainian
Umów wizytę 

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Kraków

Zmarszczki, utrata jędrności skóry, przebarwienia – proces starzenia się dotyka każdego z nas, jednak dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny estetycznej można go skutecznie opóźnić. Gdy codzienna pielęgnacja cery nie przynosi wystarczających efektów, warto postawić na bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi, będące znakomitą alternatywą dla skalpela chirurga. 

Medycyna estetyczna to więcej niż kosmetologia a mniej niż chirurgia plastyczna. Żyjemy w czasach, w których wygląd zewnętrzny pomaga osiągnąć sukces zawodowy i wpływa korzystnie na nasze życie towarzyskie, dlatego warto skorzystać z naszych usług.  Medycyna estetyczna to zróżnicowana oferta zabiegów, przeznaczona dla osób w każdym wieku, z każdym rodzajem cery.  

Co ważne dla Pacjenta zabiegi mogą być wykonywane jedynie przez lekarza posiadającego prawo wykonywania zawodu. Metody stosowane w naszym gabinecie są w pełni bezpieczne, wykonywane w znieczuleniu by zmaksymalizować komfort Pacjenta podczas zabiegu. Warto także podkreślić, że nieinwazyjne i małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej umożliwiają szybki powrót do swoich codziennych obowiązków, bez okresu rekonwalescencji. Który zabieg wybrać? Jednym z najchętniej wybieranych przez pacjentów i specjalistów zabiegów jest mezoterapia igłowa. To w pełni bezpieczna procedura, w trakcie której w kontrolowany sposób dochodzi do przerwania ciągłości skóry poprzez użycie odpowiedniej długości sterylnych igieł. Pozwala to na podanie indywidualnie dobranego zestawu składników odżywczych w głębsze partie skóry. W przypadku skóry suchej doskonałe efekty przynosi kwas hialuronowy, z kolei dla osób z widocznymi oznakami starzenia się i zmarszczkami wciąż jedną z najpopularniejszych opcji jest toksyna botulinowa.

Medycyna estetyczna Kraków

 • MEZOTERAPIA – zabieg naturalny, niechirurgiczny, wygładzający zmarszczki, który polega na wstrzyknięciu do skóry substancji odżywczych i regenerujących. Wskazane jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów.
  Widoczne efekty mezoterapii to głównie:
  -​silne nawilżenie
  -regeneracja skóry i poprawa jej kolorytu
  -zwiększona elastyczność skóry

 • INIEKCJA KWASU HIALURONOWEGO – najważniejszą właściwością kwasu hialuronowego jest możliwość wiązania wody, co bardzo korzystnie wpływa na nawilżenie, napięcie i uelastycznienie zwiotczałej skóry. Kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny dla człowieka gdyż naturalnie występuje w ludzkim organizmie.
  Jest stosowany m.in. do wypełnienia:
  -bruzdy nosowo-wargowej
  -zmarszczek między brwiami
  -powiększenia lub modelowania ust.

 • INIEKCJA TOKSYNY BOTULINOWEJ (BOTOX) – toksyna botulinowa typu A to terapia przeciwstarzeniowa polegająca na odwracalnym zablokowaniu połączeń między mięśniami a nerwami, co powstrzymuje ich kurczenie. Jest najbardziej popularną metodą redukcji zmarszczek na świecie. Spłycenie zmarszczek jest widoczne po ok 3 dniach – pełny efekt do 14 dni po zabiegu.
  Głównym celem zabiegu jest bezpieczna likwidacja zmarszczek mimicznych:
  -„lwia zmarszczka” między brwiami
  -„kurze łapki” wokół oczu
  -wokół ust, brody, szyi

 • INIEKCJA OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO – najbezpieczniejsza forma leczenia polegająca na wykorzystaniu krwi pochodzącej od Pacjenta. Po pobraniu krwi od pacjenta jest ona poddawana procesowi wirowania podczas, którego następuje wytrącenie się warstwy osocza. Tak uzyskane osocze bogatopłytkowe jest aplikowane w miejsca wymagające regeneracji. Aktywne składniki osocza pozytywnie wpływają na czynniki wzrostu komórek (ich tworzenie i namnażanie), które pobudzają mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, wzmagają produkcję kolagenu.
  Zabieg jest korzystny w przypadku takich obszarów ciała jak:
  -policzki, usta, podbródek
  -czoło, okolice oczu
  -wypełnienia blizn np. po trądziku 

Serdecznie zachęcamy do ustalenia wizyty konsultacyjnej, na której Pani doktor będzie mogła ocenić stan skóry i dobrać najlepsze zabiegi

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę