Umów wizytę 

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to więcej niż kosmetologia a mniej niż chirurgia plastyczna. Żyjemy w czasach, w których wygląd zewnętrzny pomaga osiągnąć sukces zawodowy i wpływa korzystnie na nasze życie towarzyskie dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Co ważne dla Pacjenta zabiegi mogą być wykonywane jedynie przez lekarza posiadającego prawo wykonywania zawodu. Metody stosowane w naszym gabinecie są w pełni bezpieczne, wykonywane w znieczuleniu by zmaksymalizować komfort Pacjenta podczas zabiegu.

Oferujemy następujące zabiegi: 

 • MEZOTERAPIA – zabieg naturalny, niechirurgiczny, wygładzający zmarszczki, który polega na wstrzyknięciu do skóry substancji odżywczych i regenerujących. Wskazane jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów.
  Widoczne efekty mezoterapii to głównie:
  -silne nawilżenie
  -regeneracja skóry i poprawa jej kolorytu
  -zwiększona elastyczność skóry

 • INIEKCJA KWASU HIALURONOWEGO – najważniejszą właściwością kwasu hialuronowego jest możliwość wiązania wody, co bardzo korzystnie wpływa na nawilżenie, napięcie i uelastycznienie zwiotczałej skóry. Kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny dla człowieka gdyż naturalnie występuje w ludzkim organizmie.
  Jest stosowany m.in. do wypełnienia:
  -bruzdy nosowo-wargowej
  -zmarszczek między brwiami
  -powiększenia lub modelowania ust.

 • INIEKCJA TOKSYNY BOTULINOWEJ (BOTOX) – toksyna botulinowa typu A to terapia przeciwstarzeniowa polegająca na odwracalnym zablokowaniu połączeń między mięśniami a nerwami, co powstrzymuje ich kurczenie. Jest najbardziej popularną metodą redukcji zmarszczek na świecie. Spłycenie zmarszczek jest widoczne po ok 3 dniach – pełny efekt do 14 dni po zabiegu.
  Głównym celem zabiegu jest bezpieczna likwidacja zmarszczek mimicznych:
  -„lwia zmarszczka” między brwiami
  -„kurze łapki” wokół oczu
  -wokół ust, brody, szyi

 • INIEKCJA OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO – najbezpieczniejsza forma leczenia polegająca na wykorzystaniu krwi pochodzącej od Pacjenta. Po pobraniu krwi od pacjenta jest ona poddawana procesowi wirowania podczas, którego następuje wytrącenie się warstwy osocza. Tak uzyskane osocze bogatopłytkowe jest aplikowane w miejsca wymagające regeneracji. Aktywne składniki osocza pozytywnie wpływają na czynniki wzrostu komórek (ich tworzenie i namnażanie), które pobudzają mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, wzmagają produkcję kolagenu.
  Zabieg jest korzystny w przypadku takich obszarów ciała jak:
  -policzki, usta, podbródek
  -czoło, okolice oczu
  -wypełnienia blizn np. po trądziku 

Serdecznie zachęcamy do ustalenia wizyty konsultacyjnej, na której Pani doktor będzie mogła ocenić stan skóry i dobrać najlepsze zabiegi.

CENTRUM STOMATOLOGII KRAKÓW – SIDZINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

 ​+48 665-603-750

 krakow@fulldent.pl

ul. Stanisława Działowskiego 1
(I piętro – platforma dla niepełnosprawnych)
30-399 Kraków – Sidzina

CENTRUM STOMATOLOGII SKAWINA

 PN - PT: 9:00 - 20:00

+48 502-490-299

 ​skawina@fulldent.pl

ul. 29 Listopada 9
(I piętro – winda)
32-050 Skawina

Zarezerwuj wizytę online

Umów wizytę