Centrum Stomatologii

Stomatolodzy Kraków - Sidzina

Nasz Personel

CELINA BAJER WRÓBLEWSKA

KIEROWNIK CENTRUM STOMATOLOGII

Ukończyła studia wyższe w WSTH w Krakowie. Absolwentka Studium Techniki Dentystycznej w Krakowie z ponad 15-to letnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Właściciel Pracowni Protetyki Stomatologicznej Fulldent w Skawinie i jednocześnie naszego Centrum. Stale doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

LEK. STOMATOLOG
ANNA SIERANT-HOHENDORFF

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie (2012). W gabinecie zajmuje się głównie medycyną estetyczną i stomatologią zachowawczą. Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach, również międzynarodowych. Od 4 lat z powodzeniem łączy pracę jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Skutecznie niweluje niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy dzięki połączeniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. W pracy stawia na piękny, naturalny wygląd i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

LEK. STOMATOLOG
BARTOSZ WEIGEL

Absolwent kierunku Lekarsko – Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Z dużym zaangażowaniem i poświęceniem wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie implantologiczne zdobyte w licznych ośrodkach w tym w austriackim Klinikum Wels- Grieskirchen na oddziale chirurgii twarzowo – szczękowej. Jego profesjonalizm, opanowanie i cierpliwość potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego Pacjenta.

LEK. STOMATOLOG
NADIA ATTAY

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.Wieloletnia praca w zakresie stomatologii zachowawczej endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie kliniczne zdobyła zarówno w Polsce jak i za granicą (Szwecja). Pozytywne efekty leczenia skłoniły mnie do specjalizowania się w endodoncji mikroskopowej. Do problemów pacjenta staram się podchodzić w sposób interdyscyplinarny dlatego zdobywam również wiedzę z zakresu implantoprotetyki, stomatologii dziecięcej i ortodoncji.

LEK. STOMATOLOG
DOROTA SKRZYŃSKA-POLLAK

Specjalista stomatologii dziecięcej. W 2007 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2014 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu stomatologii dziecięcej. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Jest autorką kilku prac i wystąpień naukowych oraz członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Stale rozwija i doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz urazów zębów. Opieką stomatologiczną obejmuje całe rodziny – przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

LEK. STOMATOLOG
Karol Ożóg

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukonczył Curriculum Ortodontyczne OrtoNaviSuperior, Ortodontic Seminars of California, słuchacz Angle'a Society Ortodontics, aktywny członek ClearAligner Polska - leczenie niewidocznymi nakładkami. W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją oraz kompleksowym leczeniem Pacjenta. Traktuje ortodoncje jako największe hobby i pasję. Największą radość sprawia mu jak widzi kiedy u jego Pacjentów znikają kompleksy i tworzą się piękne, równe i zdrowe uśmiechy niezależnie od wieku. Mówi, że ortodoncja to nie tylko "prostowanie zębów", a dawanie pacjentowi lepszego życia i komfortu na lata (poprawa zgryzu, eliminacja przeciążeń). Empatia, zrozumienie i uśmiech sprawia, że każdy Pacjent czuje się wyjątkowo. Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i dobrych filmów.

LEK. STOMATOLOG
Sebastian Farmas

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył w 2013 roku kierunek lekarsko-dentystyczny na CMUJ w Krakowie. W latach 2015-2018 odbył szkolenie specjalizacyjne, które zakończył zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Autor dwóch publikacji naukowych. W FULLDENT Centrum Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz rehabilitacją protetyczną Pacjentów z brakami częściowymi i całkowitymi uzębienia przy współpracy z naszym laboratorium protetycznym.

LEK. Stomatolog
Bartosz Lizak

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku lekarsko-dentystycznego. W zawodzie pracuję od 2013r. W gabinecie zajmuję się pierwotnym oraz wtórnym mikroskopowym leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów oraz endoprotetyką. Po zakończeniu studiów ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego zębów na terenie kraju. Byłem również uczestkiem wielu wykładów i tkz "endomeetinów " z zakresu nowoczesnej endodoncji. W pracy staram się być perfekcjonistą oraz na bieżacą sledzić wszystkie nowości sprzętowe oraz materiałowe dostępne na rynku. Prywatnie jestem szczęsliwym mężem, ojciecem i posiadaczem psa rasy JackRusselTerier. Intereuję się kinem oraz muzyką rockową ktorej słucham regularnie od prawie 20 lat. Moją pasja są dalekie podróże, a w wolnych chwilach uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną oraz na korcie tenisowym.

Higienistka
KAROLINA WÓJCIAK

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna oraz koordynator pracy Gabinetu w Sidzinie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Policealnej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z zakresu Profilaktyki Stomatologicznej, aktywny członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Na najwyższym poziomie wykonuje zabiegi higienizacyjne i przeprowadza instruktaże higieny u dorosłych i dzieci. Czynnie asystuje naszym lekarzom przy wszystkich zabiegach. Prywatnie wielbicielka kotów.

Rejestratorka medyczna
PAULINA CIAPA

Uśmiechnięta i serdeczna w kontaktach z pacjentami i współpracownikami. Zajmuje się profesjonalną rejestracją pacjentów. Potrafi skutecznie niwelować stres związany z wizytą. Najmłodszych pacjentów uwielbia obdarowywać nagrodami dzielnego pacjenta. Na co dzień pogodna, otwarta, rozmowna i kontaktowa.

O nas

Nasze kliniki FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne centra stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych Pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszego personelu na licznych kursach medycznych oraz wprowadzamy innowacyjne metody leczenia.

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii:

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje.

Serdecznie zapraszamy!

Celina i Zbigniew Wróblewscy

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT I MATERIAŁY:

Pracujemy tylko z sprawdzonymi firmami