Centrum Stomatologii

Stomatolodzy Kraków - Sidzina

Nasz Personel

CELINA BAJER WRÓBLEWSKA

KIEROWNIK CENTRUM STOMATOLOGII

Ukończyła studia wyższe w WSTH w Krakowie. Absolwentka Studium Techniki Dentystycznej w Krakowie z ponad 15-to letnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Właściciel Pracowni Protetyki Stomatologicznej Fulldent w Skawinie i jednocześnie naszego Centrum. Stale doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

LEK. STOMATOLOG
ANNA SIERANT-HOHENDORFF

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie (2012). W gabinecie zajmuje się głównie medycyną estetyczną i stomatologią zachowawczą. Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach, również międzynarodowych. Od 4 lat z powodzeniem łączy pracę jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Skutecznie niweluje niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy dzięki połączeniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. W pracy stawia na piękny, naturalny wygląd i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

LEK. STOMATOLOG
DOROTA SKRZYŃSKA-POLLAK

Specjalista stomatologii dziecięcej. W 2007 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2014 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu stomatologii dziecięcej. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Jest autorką kilku prac i wystąpień naukowych oraz członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Stale rozwija i doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz urazów zębów. Opieką stomatologiczną obejmuje całe rodziny – przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

LEK. STOMATOLOG
Justyna Lizak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją z elementami protetyki. W swojej pracy stawia na dokładność. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Ze względu na znajomość języków angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego chętnie przyjmuje też pacjentów zagranicznych.

LEK. STOMATOLOG
Agnieszka Stempniewicz

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie odbywa specjalizację z Chirurgii Stomatologicznej w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie oraz studia doktoranckie na UJ. Chirurgia stomatologiczna to specjalizacja bardzo manualna, jednak za najbardziej istotne w procesie leczenie uważa profilaktykę, diagnostykę oraz komfort Pacjenta podczas wizyt. Wyznaje zasadę: ja też jestem pacjentem i wiem, jak duży stres towarzyszy wizytom u każdego lekarza - szczególnie dentysty. Chcę, aby moi Pacjenci czuli się zaopiekowani i rozumieli cały proces leczniczy. Prywatnie miłośniczka zwierząt a w wolnej chwili rozwija sportowe pasje - przez jogę po kitesurfing 🙂

LEK. stomatolog
Paweł Sobociński

Doświadczony klinicysta, wiecznie uśmiechnięty i pogodny lekarz, przez pacjentów nazywany „dentystą od zadań specjalnych". Krakowianin, obecnie wraz z rodziną mieszkający w Giebułtowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (2001 r.). Kluczowe doświadczenia i szkolenia z zaawansowanej stomatologii zdobywał w Anglii i w Walii, gdzie pracował jako dentysta przez ponad 12 lat. Wśród ukończonych kursów i uczelni są m.in. Postgraduate Diploma in Dental Studies na Uniwersytecie Cardiff czy Master of Science in Dental Implantology na Uniwersytecie UCLAN. Dla dr Pawła Sobocińskiego kluczowe jest porozumienie z Pacjentem, wspólne ustalenie celów i ich osiąganie.

LEK. STOMATOLOG
Sebastian Farmas

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył w 2013 roku kierunek lekarsko-dentystyczny na CMUJ w Krakowie. W latach 2015-2018 odbył szkolenie specjalizacyjne, które zakończył zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Autor dwóch publikacji naukowych. W FULLDENT Centrum Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz rehabilitacją protetyczną Pacjentów z brakami częściowymi i całkowitymi uzębienia przy współpracy z naszym laboratorium protetycznym.

LEK. STOMATOLOG
Karol Ożóg

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukonczył Curriculum Ortodontyczne OrtoNaviSuperior, Ortodontic Seminars of California, słuchacz Angle'a Society Ortodontics, aktywny członek ClearAligner Polska - leczenie niewidocznymi nakładkami. W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją oraz kompleksowym leczeniem Pacjenta. Traktuje ortodoncje jako największe hobby i pasję. Największą radość sprawia mu jak widzi kiedy u jego Pacjentów znikają kompleksy i tworzą się piękne, równe i zdrowe uśmiechy niezależnie od wieku. Mówi, że ortodoncja to nie tylko "prostowanie zębów", a dawanie pacjentowi lepszego życia i komfortu na lata (poprawa zgryzu, eliminacja przeciążeń). Empatia, zrozumienie i uśmiech sprawia, że każdy Pacjent czuje się wyjątkowo. Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i dobrych filmów.

LEK. Stomatolog
Bartosz Lizak

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku lekarsko-dentystycznego. W zawodzie pracuję od 2013r. W gabinecie zajmuję się pierwotnym oraz wtórnym mikroskopowym leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów oraz endoprotetyką. Po zakończeniu studiów ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego zębów na terenie kraju. Byłem również uczestkiem wielu wykładów i tkz "endomeetinów " z zakresu nowoczesnej endodoncji. W pracy staram się być perfekcjonistą oraz na bieżacą sledzić wszystkie nowości sprzętowe oraz materiałowe dostępne na rynku. Prywatnie jestem szczęsliwym mężem, ojciecem i posiadaczem psa rasy JackRusselTerier. Intereuję się kinem oraz muzyką rockową ktorej słucham regularnie od prawie 20 lat. Moją pasja są dalekie podróże, a w wolnych chwilach uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną oraz na korcie tenisowym.

Higienistka
KAROLINA BARCIK

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna oraz koordynator pracy Gabinetu w Sidzinie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Policealnej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z zakresu Profilaktyki Stomatologicznej, aktywny członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Na najwyższym poziomie wykonuje zabiegi higienizacyjne i przeprowadza instruktaże higieny u dorosłych i dzieci. Czynnie asystuje naszym lekarzom przy wszystkich zabiegach. Prywatnie wielbicielka kotów.

Asystentka
WIKTORIA MARDYŁA

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Pasje do pracy wciąż rozwija kontynuując naukę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W pracy najważniejszy jest dla niej profesjonalizm oraz zadbanie o serdeczne przyjęcie pacjenta. Zawsze służy pomocą i chętnie udzieli odpowiedzi na pytania związane z profilaktyką jamy ustnej. Co roku uczestniczy w Asysdencie oraz wszelkich innych kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje. Prywatnie lubi czytać książki, chodzić na długie spacery ze swoim psem, pływać, jeździć na nartach.

Rejestratorka medyczna
PAULINA CIAPA

Uśmiechnięta i serdeczna w kontaktach z pacjentami i współpracownikami. Zajmuje się profesjonalną rejestracją pacjentów. Potrafi skutecznie niwelować stres związany z wizytą. Najmłodszych pacjentów uwielbia obdarowywać nagrodami dzielnego pacjenta. Na co dzień pogodna, otwarta, rozmowna i kontaktowa.

Rejestratorka medyczna
MONIKA KLICH

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w 2008 roku na kierunku biologia. Obecnie kształci się na kierunku technik radiologii. Zawsze miła i pomocna w kontaktach z pacjentem i współpracownikami. Każdego wita z uśmiechem na twarzy a najmłodsi dzielni pacjenci zawsze mogą u niej liczyć na małą nagrodę. W wolnych chwilach lubi czytać książki i spędzać czas w otoczeniu przyrody.

O nas

Nasze kliniki FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne centra stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych Pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszego personelu na licznych kursach medycznych oraz wprowadzamy innowacyjne metody leczenia.

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii:

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje.

Serdecznie zapraszamy!

Celina i Zbigniew Wróblewscy

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT I MATERIAŁY:

Pracujemy tylko z sprawdzonymi firmami

LEK. STOMATOLOG
Karol Ożóg

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukonczył Curriculum Ortodontyczne OrtoNaviSuperior, Ortodontic Seminars of California, słuchacz Angle'a Society Ortodontics, aktywny członek ClearAligner Polska - leczenie niewidocznymi nakładkami. W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją oraz kompleksowym leczeniem Pacjenta. Traktuje ortodoncje jako największe hobby i pasję. Największą radość sprawia mu jak widzi kiedy u jego Pacjentów znikają kompleksy i tworzą się piękne, równe i zdrowe uśmiechy niezależnie od wieku. Mówi, że ortodoncja to nie tylko "prostowanie zębów", a dawanie pacjentowi lepszego życia i komfortu na lata (poprawa zgryzu, eliminacja przeciążeń). Empatia, zrozumienie i uśmiech sprawia, że każdy Pacjent czuje się wyjątkowo. Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i dobrych filmów.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, czyli w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień, dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.
Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności oraz cookies