Centrum Stomatologii

Stomatolodzy Kraków - Sidzina

Nasz Personel

CELINA BAJER WRÓBLEWSKA

KIEROWNIK CENTRUM STOMATOLOGII

Ukończyła studia wyższe w WSTH w Krakowie. Absolwentka Studium Techniki Dentystycznej w Krakowie z ponad 15-to letnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Właściciel Pracowni Protetyki Stomatologicznej Fulldent w Skawinie i jednocześnie naszego Centrum. Stale doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

LEK. STOMATOLOG
ANNA SIERANT-HOHENDORFF

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie (2012). W gabinecie zajmuje się głównie medycyną estetyczną i stomatologią zachowawczą. Medycyna estetyczna jest jej pasją, którą nieustannie rozwija, biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach, również międzynarodowych. Od 4 lat z powodzeniem łączy pracę jako lekarz medycyny estetycznej i stomatolog. Skutecznie niweluje niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy dzięki połączeniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. W pracy stawia na piękny, naturalny wygląd i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

LEK. STOMATOLOG
BARTOSZ WEIGEL

Absolwent kierunku Lekarsko – Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Z dużym zaangażowaniem i poświęceniem wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie implantologiczne zdobyte w licznych ośrodkach w tym w austriackim Klinikum Wels- Grieskirchen na oddziale chirurgii twarzowo – szczękowej. Jego profesjonalizm, opanowanie i cierpliwość potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego Pacjenta.

LEK. STOMATOLOG
Karol Ożóg

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukonczył Curriculum Ortodontyczne OrtoNaviSuperior, Ortodontic Seminars of California, słuchacz Angle'a Society Ortodontics, aktywny członek ClearAligner Polska - leczenie niewidocznymi nakładkami. W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją oraz kompleksowym leczeniem Pacjenta. Traktuje ortodoncje jako największe hobby i pasję. Największą radość sprawia mu jak widzi kiedy u jego Pacjentów znikają kompleksy i tworzą się piękne, równe i zdrowe uśmiechy niezależnie od wieku. Mówi, że ortodoncja to nie tylko "prostowanie zębów", a dawanie pacjentowi lepszego życia i komfortu na lata (poprawa zgryzu, eliminacja przeciążeń). Empatia, zrozumienie i uśmiech sprawia, że każdy Pacjent czuje się wyjątkowo. Prywatnie miłośnik kitesurfingu, snowboardu i dobrych filmów.

LEK. STOMATOLOG
DOROTA SKRZYŃSKA-POLLAK

Specjalista stomatologii dziecięcej. W 2007 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2014 roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu stomatologii dziecięcej. Po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Jest autorką kilku prac i wystąpień naukowych oraz członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Stale rozwija i doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz urazów zębów. Opieką stomatologiczną obejmuje całe rodziny – przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

LEK. STOMATOLOG
Sebastian Farmas

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył w 2013 roku kierunek lekarsko-dentystyczny na CMUJ w Krakowie. W latach 2015-2018 odbył szkolenie specjalizacyjne, które zakończył zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Autor dwóch publikacji naukowych. W FULLDENT Centrum Stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz rehabilitacją protetyczną Pacjentów z brakami częściowymi i całkowitymi uzębienia przy współpracy z naszym laboratorium protetycznym.

LEK. stomatolog
Paweł Sobociński

Doświadczony klinicysta, wiecznie uśmiechnięty i pogodny lekarz, przez pacjentów nazywany „dentystą od zadań specjalnych". Krakowianin, obecnie wraz z rodziną mieszkający w Giebułtowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (2001 r.). Kluczowe doświadczenia i szkolenia z zaawansowanej stomatologii zdobywał w Anglii i w Walii, gdzie pracował jako dentysta przez ponad 12 lat. Wśród ukończonych kursów i uczelni są m.in. Postgraduate Diploma in Dental Studies na Uniwersytecie Cardiff czy Master of Science in Dental Implantology na Uniwersytecie UCLAN. Dla dr Pawła Sobocińskiego kluczowe jest porozumienie z Pacjentem, wspólne ustalenie celów i ich osiąganie.

LEK. Stomatolog
Bartosz Lizak

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku lekarsko-dentystycznego. W zawodzie pracuję od 2013r. W gabinecie zajmuję się pierwotnym oraz wtórnym mikroskopowym leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów oraz endoprotetyką. Po zakończeniu studiów ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego zębów na terenie kraju. Byłem również uczestkiem wielu wykładów i tkz "endomeetinów " z zakresu nowoczesnej endodoncji. W pracy staram się być perfekcjonistą oraz na bieżacą sledzić wszystkie nowości sprzętowe oraz materiałowe dostępne na rynku. Prywatnie jestem szczęsliwym mężem, ojciecem i posiadaczem psa rasy JackRusselTerier. Intereuję się kinem oraz muzyką rockową ktorej słucham regularnie od prawie 20 lat. Moją pasja są dalekie podróże, a w wolnych chwilach uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną oraz na korcie tenisowym.

Higienistka
KAROLINA BARCIK

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna oraz koordynator pracy Gabinetu w Sidzinie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Policealnej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z zakresu Profilaktyki Stomatologicznej, aktywny członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Na najwyższym poziomie wykonuje zabiegi higienizacyjne i przeprowadza instruktaże higieny u dorosłych i dzieci. Czynnie asystuje naszym lekarzom przy wszystkich zabiegach. Prywatnie wielbicielka kotów.

Asystentka
WIKTORIA MARDYŁA

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Pasje do pracy wciąż rozwija kontynuując naukę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W pracy najważniejszy jest dla niej profesjonalizm oraz zadbanie o serdeczne przyjęcie pacjenta. Zawsze służy pomocą i chętnie udzieli odpowiedzi na pytania związane z profilaktyką jamy ustnej. Co roku uczestniczy w Asysdencie oraz wszelkich innych kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje. Prywatnie lubi czytać książki, chodzić na długie spacery ze swoim psem, pływać, jeździć na nartach.

Rejestratorka medyczna
PAULINA CIAPA

Uśmiechnięta i serdeczna w kontaktach z pacjentami i współpracownikami. Zajmuje się profesjonalną rejestracją pacjentów. Potrafi skutecznie niwelować stres związany z wizytą. Najmłodszych pacjentów uwielbia obdarowywać nagrodami dzielnego pacjenta. Na co dzień pogodna, otwarta, rozmowna i kontaktowa.

Rejestratorka medyczna
MONIKA KLICH

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w 2008 roku na kierunku biologia. Obecnie kształci się na kierunku technik radiologii. Zawsze miła i pomocna w kontaktach z pacjentem i współpracownikami. Każdego wita z uśmiechem na twarzy a najmłodsi dzielni pacjenci zawsze mogą u niej liczyć na małą nagrodę. W wolnych chwilach lubi czytać książki i spędzać czas w otoczeniu przyrody.

O nas

Nasze kliniki FULLDENT w Krakowie i Skawinie to nowoczesne centra stomatologiczne, które oferują Państwu szeroki zakres usług i kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, światowym poziomie.

Stawiamy na profesjonalizm i serdeczność oraz komfort naszych Pacjentów. Dla nas troska o Państwa zdrowie i piękny uśmiech są sprawami priorytetowymi. Nasze kliniki zapewniają fachową obsługę, miłą atmosferę, bezstresowe oraz bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszych gabinetach zawsze przyjmie Państwa wykwalifikowany lekarz stomatolog. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Pacjent mógł spokojnie umówić się na wizytę i znaleźć dogodny dla siebie termin, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, a w klinice Kraków-Sidzina także w soboty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszego personelu na licznych kursach medycznych oraz wprowadzamy innowacyjne metody leczenia.

Nasz zgrany zespół lekarzy stomatologów i higienistek stomatologicznych udzieli Państwu kompleksowej pomocy w każdej dziedzinie stomatologii:

  • chirurgii i implantologii (system All-on-4 – zęby w dzień)
  • protetyki (własne laboratorium protetyczne od 20 lat na rynku),
  • endodoncji (zaawansowane leczenie pod mikroskopem),
  • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
  • stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych.

Służymy rzetelną wiedzą i praktyką w ramach pełnej diagnostyki RTG, kompleksowej higienizacji, zabiegów estetycznych w tym wybielania zębów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce cennik znajdą Państwo aktualne ceny świadczonych usług oraz obowiązujące promocje.

Serdecznie zapraszamy!

Celina i Zbigniew Wróblewscy

NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT I MATERIAŁY:

Pracujemy tylko z sprawdzonymi firmami